Solidarność z Rolnikami: Centrum Taśm i Pasów Wsparciem na Strajku Rolników 2024

Solidarność z Rolnikami: Centrum Taśm i Pasów Wsparciem na Strajku Rolników 2024

9 lutego 2024 rozpoczął się ogólnopolski strajk rolników. Na terenie całej Polski, setki ciągników blokuje drogi, m.in. we Wrocławiu i w wielu innych miejscach na Dolnym Śląsku.

Strajk Rolników 2024, rondo na ul. Lnianej, Kiełczów. Zdjęcie: wykonanie własne.

Wsparcie dla strajkujących rolników

Jako Centrum Taśm i Pasów uczestniczymy aktywnie w wspieraniu strajkujących rolników 2024. Od pierwszego dnia strajku angażujemy się w zapewnienie rolnikom ciepłych napojów, opieki oraz wsparcia. Przede wszystkim pragniemy podkreślić, że nasze zaangażowanie w strajk opiera się na wsparciu ludzi walczących o swoje prawa i potrzeby. Niezależnie od przynależności politycznej.

strajk rolników 2024

Dlaczego strajkują rolnicy? – ogólnopolski strajk rolników

Rolnicy w Polsce podjęli decyzję o strajku aby zamanifestować nieprzyjęcie przez społeczność rolniczą stanowiska Brukseli ws. handlu z Ukrainą oraz przeciwdziałaniu wdrożeniu „Zielonego Ładu”. Dodatkowo, rolnicy wyrażają obawy co do ograniczeń handlu zwierzętami w Polsce oraz tzw. „Zielonego Ładu”, który ich zdaniem prowadzi do ograniczenia produkcji rolnej w Europie poprzez dodatkowe wymagania środowiskowe.

Wspólna walka o dobre polskie rolnictwo

Jako firma Centrum Taśm i Pasów jesteśmy głęboko zaangażowani przede wszystkim w wspólną walkę o dobro polskiego rolnictwa. Spędziliśmy kilka dni na strajku u boku rolników, zapewniając im nie tylko materialne wsparcie, ale także duchowe. Nasze zaangażowanie w ogólnopolski strajk rolników 2024 jest wyrazem naszej solidarności oraz przekonania, że wspólna walka o dobre polskie rol‌‌‌‌nictwo jest kluczowa dla przyszłości naszego kraju.